دانلود نرم افزار GPSS

دانلود نرم افزار gpss

دانلود نرم افزار gpss

را ابتدا در آغاز دهه ۱۹۶۰ فردی به نام جی جوردن برای شرکت آی. بی. ام ساخت .gpss سومین نسخه این زبان ، برنامه ای دوقسمتی است که نیازمند به کارگیری همگردان است .

دانلود نرم افزار شبیه سازی gpss

دانلود نرم افزار شبیه سازی gpss

GPSS اصولا برای شبیه سازی سیستمهای گسسته (به خصوص صفی) طراحی شده و دارای نوشتارهای ( Version ) متعددی است و معمولاً برای شبیه سازی از تکنیک پردازش فرایندها استفاده میکند. هر یک از دستورات GPSS یک فعالیت از سیستم را شبیه سازی میکند و شامل یک مجموعه پارامترهای ورودی میباشد. در مدل های GPSS اشیاء یک سیستم به دو دسته متمایز از یکدیگر تقسیم میشوند که آنها را اشیاء سرویس دهنده و سرویس گیرنده مینامیم و یا به عبارت دیگر دسته اول را Facility(وسیله) یا انباره (Storage unit) و دسته دوم را اشیاء موقت یا ( Transaction) مینامیم. البته تفاوت وسیله و انباره این است که وسیله در یک زمان توسط یک شیء موقت اشغال میشود در حالی که انباره به وسیله چند شیء موقت (تا حد گنجایش) به طور همزمان اشغال میگردد.

جهت دانلود برنامه شبیه سازی gpss بر روی لینک زیر کلیک کنید. حجم نرم افزار بسیار کم بوده و به راحتی دانلود خواهد شد. همچنین روال نصب نرم افزار gpss نیز بسیار ساده بوده و با چند کلیک نصب خواهد شد

 

دانلود نرم افزار شبیه سازی GPSS

دانلود  GpssGPSS World Student Setup

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *